email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Zlín

Potřebujete spolehlivý užitkový vůz k rychlé přepravě libovolného nákladu nebo chcete rozšířit svůj vozový park v rámci plnění podnikatelských povinností? Nemáte čas ani zájem se o vozidlo v průběhu využívání starat? Autopůjčovna Zlín nabízí k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu vlastní vozy s garantovaným bezporuchovým technickým stavem. Pravidelné servisní prohlídky jsou zahrnuty do pronájmu, takže se jako řidič nestaráte o nic jiného, než o řízení.

Při dlouhodobém pronájmu jsme schopni vozidlo přistavit na jakékoliv místo po celém území České republiky. Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení ve Zlíně ZDARMA.

Denně získáte 400 kilometrový nájezd bez jediného poplatku, stejně tak se nemusíte starat o pojištění, obávat se zákazu výjezdu za hranice našeho státu nebo jakékoliv nahodilé komplikace. Ve všech případech je vám k dispozici profesionální non stop asistenční služba poskytující výpomoc a poradenství na cestách po celé Evropské unii. Vyřešte si pronájem z pohodlí domova, zarezervujte si ho přímo na webových stránkách a nechte si ho do druhého dne přistavit před svůj dům nebo do sídla firmy. Bez ohledu na víkendy nebo svátky si připravte platný řidičský průkaz, vratnou kauci v hodnotě 5 000 Kč a dva platné doklady totožnosti.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava