email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Zlín

Potřebujete spolehlivý užitkový vůz k rychlé přepravě libovolného nákladu nebo chcete rozšířit svůj vozový park v rámci plnění podnikatelských povinností? Nemáte čas ani zájem se o vozidlo v průběhu využívání starat? Autopůjčovna Zlín nabízí k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu vlastní vozy s garantovaným bezporuchovým technickým stavem. Pravidelné servisní prohlídky jsou zahrnuty do pronájmu, takže se jako řidič nestaráte o nic jiného, než o řízení.

Při dlouhodobém pronájmu jsme schopni vozidlo přistavit na jakékoliv místo po celém území České republiky. Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení ve Zlíně ZDARMA.

Denně získáte 400 kilometrový nájezd bez jediného poplatku, stejně tak se nemusíte starat o pojištění, obávat se zákazu výjezdu za hranice našeho státu nebo jakékoliv nahodilé komplikace. Ve všech případech je vám k dispozici profesionální non stop asistenční služba poskytující výpomoc a poradenství na cestách po celé Evropské unii. Vyřešte si pronájem z pohodlí domova, zarezervujte si ho přímo na webových stránkách a nechte si ho do druhého dne přistavit před svůj dům nebo do sídla firmy. Bez ohledu na víkendy nebo svátky si připravte platný řidičský průkaz, vratnou kauci v hodnotě 5 000 Kč a dva platné doklady totožnosti.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno