email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Vyškov

Potřebujete přepravit větší počet osob, podniknout soukromou cestu, přestěhovat libovolný náklad nebo si rozšířit firemní vozový park? Autopůjčovna Vyškov nabízí pomocnou ruku a předkládá rychlou cestu k získání vozidla v naprosto perfektním technickém stavu se zajištěným pravidelným servisem. O nic kromě řízení se u nás starat rozhodně nemusíte - naopak získáte vůz s garantovanou bezporuchovostí a doprovodnými službami usnadňující váš pronájem k maximální spokojenosti.

Při dlouhodobém pronájmu vám vozidlo přistavíme kdekoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení ve Vyškově ZDARMA.

Sjednání pronájmu vozidla v autopůjčovně Vyškov je velice rychlým procesem. Stačí si libovolné vozidlo z nabídky dopředu zarezervovat, připravit si dva platné doklady totožnosti, řidičské oprávnění a vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Následně si pro auto zajedete a své si uschováte na našem parkovišti po dobu aktivního pronájmu. Získáte tak vůz s kvalitním pojištěním, non stop asistenční službou fungující po celé Evropské unii a možností vyrazit i za hranice našeho státu. Na každý den máte navíc k dispozici bezplatný nájezd do 400 kilometrů.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno