email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Vyškov

Potřebujete přepravit větší počet osob, podniknout soukromou cestu, přestěhovat libovolný náklad nebo si rozšířit firemní vozový park? Autopůjčovna Vyškov nabízí pomocnou ruku a předkládá rychlou cestu k získání vozidla v naprosto perfektním technickém stavu se zajištěným pravidelným servisem. O nic kromě řízení se u nás starat rozhodně nemusíte - naopak získáte vůz s garantovanou bezporuchovostí a doprovodnými službami usnadňující váš pronájem k maximální spokojenosti.

Při dlouhodobém pronájmu vám vozidlo přistavíme kdekoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení ve Vyškově ZDARMA.

Sjednání pronájmu vozidla v autopůjčovně Vyškov je velice rychlým procesem. Stačí si libovolné vozidlo z nabídky dopředu zarezervovat, připravit si dva platné doklady totožnosti, řidičské oprávnění a vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Následně si pro auto zajedete a své si uschováte na našem parkovišti po dobu aktivního pronájmu. Získáte tak vůz s kvalitním pojištěním, non stop asistenční službou fungující po celé Evropské unii a možností vyrazit i za hranice našeho státu. Na každý den máte navíc k dispozici bezplatný nájezd do 400 kilometrů.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava