email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Valašské Meziříčí

Co očekávat od kvalitní autopůjčovny a proč se o naše služby zajímat? Autopůjčovna ve Valašském Meziříčí poskytuje osobní a užitková vozidla v dokonalém technickém stavu, která jsou podrobována pravidelným servisním prohlídkám. Dokážeme se o klienty postarat bez ohledu na sváteční či víkendové dny. K uzavření smluvní dohody o pronájmu je nutné disponovat řidičským oprávněním, dvěma doklady totožnosti a pěti tisícovou zálohou, která je vratná při zpětném navrácení vozidla. Podnikatelé se navíc musí prokázat standardním výpisem z Obchodního rejstříku nebo Živnostenským listem. Formální postup je časově nenáročný a pokud si vozidlo zarezervujete na našich stránkách s předstihem, vše razantně urychlíte.

K dlouhodobému pronájmu jsme schopni přistavit vůz kdekoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení vw Valašském Meziříčí ZDARMA.

Naše autopůjčovna Valašské Meziříčí vám k pronájmu poskytne 400 kilometrů denního nájezdu bez jakéhokoliv poplatku a umožní vám vycestovat i za hranice státu. V případě pohybu po zahraničních komunikacích se ve chvílích nouze lze obrátit na non stop asistenční službu a opřít o kvalitní pojištění s platností po celé Evropské unii. Pro všechny klienty, co si vyzvedávají vozidlo u nás, máme k dispozici parkovací úschovnu. Jednoduše si po celou dobu pronájmu necháte vůz u nás a po skončení pronájmu vozidla s ním zase odjedete. Naše vozy slouží jako prostředek k rychlé a bezpečné přepravě - klient se o nic jiného, než o řízení, skutečně nestará.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno