email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Valašské Meziříčí

Co očekávat od kvalitní autopůjčovny a proč se o naše služby zajímat? Autopůjčovna ve Valašském Meziříčí poskytuje osobní a užitková vozidla v dokonalém technickém stavu, která jsou podrobována pravidelným servisním prohlídkám. Dokážeme se o klienty postarat bez ohledu na sváteční či víkendové dny. K uzavření smluvní dohody o pronájmu je nutné disponovat řidičským oprávněním, dvěma doklady totožnosti a pěti tisícovou zálohou, která je vratná při zpětném navrácení vozidla. Podnikatelé se navíc musí prokázat standardním výpisem z Obchodního rejstříku nebo Živnostenským listem. Formální postup je časově nenáročný a pokud si vozidlo zarezervujete na našich stránkách s předstihem, vše razantně urychlíte.

K dlouhodobému pronájmu jsme schopni přistavit vůz kdekoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení vw Valašském Meziříčí ZDARMA.

Naše autopůjčovna Valašské Meziříčí vám k pronájmu poskytne 400 kilometrů denního nájezdu bez jakéhokoliv poplatku a umožní vám vycestovat i za hranice státu. V případě pohybu po zahraničních komunikacích se ve chvílích nouze lze obrátit na non stop asistenční službu a opřít o kvalitní pojištění s platností po celé Evropské unii. Pro všechny klienty, co si vyzvedávají vozidlo u nás, máme k dispozici parkovací úschovnu. Jednoduše si po celou dobu pronájmu necháte vůz u nás a po skončení pronájmu vozidla s ním zase odjedete. Naše vozy slouží jako prostředek k rychlé a bezpečné přepravě - klient se o nic jiného, než o řízení, skutečně nestará.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava