email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Prostějov

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových a osobních vozidel za výhodné ceny. Nezáleží na tom, zda potřebujete jednorázově přepravit náklad do zahraničí nebo hledáte firemní vůz k pravidelnému používání. Autopůjčovna Prostějov je moderní odpovědí a řešením, jak ušetřit nemalé finanční prostředky a čas spojený s nákupem nového nebo ojetého vozidla. U nás máte veškerý servis a poskytovanou pravidelnou péči v ceně pronájmu. Díky tomu dokážeme všem svým klientům předložit vozidla v perfektní kondici s garantovanou bezporuchovostí. Autopůjčovna předkládá nejrychlejší cestu k využívání libovolného vozidla z nabídky bez dalších starostí a povinností. Jednoduše objednáte, podepíšete a ihned využíváte bez jakéhokoliv omezení.

Objednejte si u nás vozidlo a my vám ho při dlouhodobém pronájmu přistavíme kdekoliv v České republice. Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Prostějově ZDARMA.

Autopůjčovna Prostějov je známá svým zodpovědným přístupem a celou řadou doprovodných služeb. Při pronájmu získáte non stop asistenční službu, která je připravena vám pomoci v jakékoliv nepříjemné situaci v rámci celé Evropské unii. Ano, s vozy je možné bez jakéhokoliv poplatku vyjet i za hranice našeho státu. K tomu navíc získáte denní nájezd v rozsahu 400 kilometrů. Nechybí ani kvalitní pojištění či navigační systém. Stačí vlastnit řidičské oprávnění, dva platné doklady totožnosti a složit vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Tyto tři kroky vás dělí od rychlého a flexibilního pronájmu libovolně zvoleného vozidla z naší nabídky.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava