email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Prostějov

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových a osobních vozidel za výhodné ceny. Nezáleží na tom, zda potřebujete jednorázově přepravit náklad do zahraničí nebo hledáte firemní vůz k pravidelnému používání. Autopůjčovna Prostějov je moderní odpovědí a řešením, jak ušetřit nemalé finanční prostředky a čas spojený s nákupem nového nebo ojetého vozidla. U nás máte veškerý servis a poskytovanou pravidelnou péči v ceně pronájmu. Díky tomu dokážeme všem svým klientům předložit vozidla v perfektní kondici s garantovanou bezporuchovostí. Autopůjčovna předkládá nejrychlejší cestu k využívání libovolného vozidla z nabídky bez dalších starostí a povinností. Jednoduše objednáte, podepíšete a ihned využíváte bez jakéhokoliv omezení.

Objednejte si u nás vozidlo a my vám ho při dlouhodobém pronájmu přistavíme kdekoliv v České republice. Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Prostějově ZDARMA.

Autopůjčovna Prostějov je známá svým zodpovědným přístupem a celou řadou doprovodných služeb. Při pronájmu získáte non stop asistenční službu, která je připravena vám pomoci v jakékoliv nepříjemné situaci v rámci celé Evropské unii. Ano, s vozy je možné bez jakéhokoliv poplatku vyjet i za hranice našeho státu. K tomu navíc získáte denní nájezd v rozsahu 400 kilometrů. Nechybí ani kvalitní pojištění či navigační systém. Stačí vlastnit řidičské oprávnění, dva platné doklady totožnosti a složit vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Tyto tři kroky vás dělí od rychlého a flexibilního pronájmu libovolně zvoleného vozidla z naší nabídky.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno