email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Otrokovice

Hledáte spolehlivé vozy k jednorázovému použití nebo k dlouhodobému pronájmu a nechcete si přidělávat starosti jeho nákupem? Využijte našich komplexních služeb a vyberte si vozidlo z našeho bohatého portfólia. Stačí vám pouze dva platné doklady totožnosti, řidičské oprávnění a vratná kauce v hodnotě 5000 Kč. Autopůjčovna Otrokovice nabízí společně se svou nabídkou vozů flexibilní výpomoc všem, kteří se nechtějí starat o nic jiného, než o přepravu. U svých vozidel garantujeme bezporuchovost a navíc se po celou dobu pronájmu lze opřít o naše rozšířené servisní i asistenční služby.

půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Otrokovicích ZDARMA.

Užitková vozidla i osobní automobily jsou vybavena platným pojištěním i asistenční službou fungující v rámci celé Evropské unie. Cestování za hranice státu či 400km denní nájezd bez jediného poplatku je u nás samozřejmostí. Pro lepší výběr a využitelnost nabízíme vozy v nejrůznějších velikostech. Zarezervované vozidlo si jednoduše vyzvednete u nás a po dobu pronájmu si své vlastní zaparkujete v naší úschovně. Pro zájemce o dlouhodobý pronájem zde máme kromě snížené ceny možnost přistavení vozidla kdekoliv v rámci celé České republiky.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava