email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Otrokovice

Hledáte spolehlivé vozy k jednorázovému použití nebo k dlouhodobému pronájmu a nechcete si přidělávat starosti jeho nákupem? Využijte našich komplexních služeb a vyberte si vozidlo z našeho bohatého portfólia. Stačí vám pouze dva platné doklady totožnosti, řidičské oprávnění a vratná kauce v hodnotě 5000 Kč. Autopůjčovna Otrokovice nabízí společně se svou nabídkou vozů flexibilní výpomoc všem, kteří se nechtějí starat o nic jiného, než o přepravu. U svých vozidel garantujeme bezporuchovost a navíc se po celou dobu pronájmu lze opřít o naše rozšířené servisní i asistenční služby.

půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Otrokovicích ZDARMA.

Užitková vozidla i osobní automobily jsou vybavena platným pojištěním i asistenční službou fungující v rámci celé Evropské unie. Cestování za hranice státu či 400km denní nájezd bez jediného poplatku je u nás samozřejmostí. Pro lepší výběr a využitelnost nabízíme vozy v nejrůznějších velikostech. Zarezervované vozidlo si jednoduše vyzvednete u nás a po dobu pronájmu si své vlastní zaparkujete v naší úschovně. Pro zájemce o dlouhodobý pronájem zde máme kromě snížené ceny možnost přistavení vozidla kdekoliv v rámci celé České republiky.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno