email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Olomouc

Nejpohodlnější cesta k bezporuchovému vozidlu v libovolné velikosti a na vámi určenou dobu vede skrze autopůjčovnu Olomouc. Nemějte s využívaným vozidlem žádné starosti a nenechte si zkazit své plány nahodilou dopravní nehodou. Naše nabídkové portfólio je tvořeno výhradně prověřenými modely aut, u nichž garantujeme dlouhodobou bezporuchovost a společně s tím i pravidelný servis pod zastřešením naší autopůjčovny. Náš klient se tak nestará o žádný z důležitých bodů. Jednoduše si vozidlo zapůjčíte a věnujete se pouze řízení. Dodávky a osobní automobily z naší nabídky disponují pojištěním a asistenční službou platnou po celé Evropské unii.

Při dlouhodobém pronájmu vám vozidlo přistavíme kamkoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Olomouci ZDARMA.

Dlouhodobý pronájem osobních a užitkových vozů je výhodný pro podnikatelské subjekty, kteří si chtějí na určitý časový úsek rozšířit svůj vozový park. Takovým klientům nastavujeme s ohledem na délku pronájmu individuální cenu a poskytujeme veškerý servis. K zapůjčenému vozu získáte denní nájezd do 400 kilometrů zdarma. Cestovat bez poplatku za hranice státu můžete ještě dnes. Zarezervujte si vybraný vůz na našich webových stránkách a po předložení dvou platných dokladů totožnosti společně se složením 5 000 vratné kauce vám vozidlo přistavíme i před váš dům.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava