email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Olomouc

Nejpohodlnější cesta k bezporuchovému vozidlu v libovolné velikosti a na vámi určenou dobu vede skrze autopůjčovnu Olomouc. Nemějte s využívaným vozidlem žádné starosti a nenechte si zkazit své plány nahodilou dopravní nehodou. Naše nabídkové portfólio je tvořeno výhradně prověřenými modely aut, u nichž garantujeme dlouhodobou bezporuchovost a společně s tím i pravidelný servis pod zastřešením naší autopůjčovny. Náš klient se tak nestará o žádný z důležitých bodů. Jednoduše si vozidlo zapůjčíte a věnujete se pouze řízení. Dodávky a osobní automobily z naší nabídky disponují pojištěním a asistenční službou platnou po celé Evropské unii.

Při dlouhodobém pronájmu vám vozidlo přistavíme kamkoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Olomouci ZDARMA.

Dlouhodobý pronájem osobních a užitkových vozů je výhodný pro podnikatelské subjekty, kteří si chtějí na určitý časový úsek rozšířit svůj vozový park. Takovým klientům nastavujeme s ohledem na délku pronájmu individuální cenu a poskytujeme veškerý servis. K zapůjčenému vozu získáte denní nájezd do 400 kilometrů zdarma. Cestovat bez poplatku za hranice státu můžete ještě dnes. Zarezervujte si vybraný vůz na našich webových stránkách a po předložení dvou platných dokladů totožnosti společně se složením 5 000 vratné kauce vám vozidlo přistavíme i před váš dům.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno