email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Nový Jičín

Hledáte osobní automobil nebo dodávku k pronájmu ve svém městě nebo si jí chcete nechat přistavit před dům? Při dlouhodobém pronájmu vám jí zavezeme na libovolné místo po celé České republice. Záleží pouze na vás, k jakým účelům jí potřebujete. Nebráníme se ani vašim specifičtějším potřebám a dovolujeme bezplatné výjezdy za hranice našeho státu. Samozřejmě vám k tomu poskytneme non stop ochranu v podobě profesionální asistenční služby. O své vozy se pravidelně staráme a podrobujeme je pečlivým servisním kontrolám i v průběhu vašeho využívání, proto můžeme garantovat jejich perfektní technický stav.

U dlouhodobého pronájmu vozidla jej přistavíme kamkoliv po České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Novém Jičíně ZDARMA.

Autopůjčovna v Novém Jičíně slouží k jednorázovému i dlouhodobému pronajmutí dodávek a osobních automobilů za výhodné ceny. Bez ohledu na náročnost použití či délky trasy vám poskytneme sérii doplňkových služeb v ceně pronájmu. Mezi nejdůležitější patří denní nájezd v počtu 400 kilometrů, kvalitní pojištění, navigační systém a komplexní servis v rámci důkladné údržby a pravidelného servisu. Zarezervujte si vozidlo přímo na našich webových stránkách, k čemuž vám postačí dva platné doklady totožnosti, řidičské oprávnění a finanční hotovost ve výši 5000 Kč, která figuruje jako vratná kauce. Následně vám vůz dle smluvní dohody přistavíme nebo připravíme k osobnímu odběru.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava