email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Nový Jičín

Hledáte osobní automobil nebo dodávku k pronájmu ve svém městě nebo si jí chcete nechat přistavit před dům? Při dlouhodobém pronájmu vám jí zavezeme na libovolné místo po celé České republice. Záleží pouze na vás, k jakým účelům jí potřebujete. Nebráníme se ani vašim specifičtějším potřebám a dovolujeme bezplatné výjezdy za hranice našeho státu. Samozřejmě vám k tomu poskytneme non stop ochranu v podobě profesionální asistenční služby. O své vozy se pravidelně staráme a podrobujeme je pečlivým servisním kontrolám i v průběhu vašeho využívání, proto můžeme garantovat jejich perfektní technický stav.

U dlouhodobého pronájmu vozidla jej přistavíme kamkoliv po České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Novém Jičíně ZDARMA.

Autopůjčovna v Novém Jičíně slouží k jednorázovému i dlouhodobému pronajmutí dodávek a osobních automobilů za výhodné ceny. Bez ohledu na náročnost použití či délky trasy vám poskytneme sérii doplňkových služeb v ceně pronájmu. Mezi nejdůležitější patří denní nájezd v počtu 400 kilometrů, kvalitní pojištění, navigační systém a komplexní servis v rámci důkladné údržby a pravidelného servisu. Zarezervujte si vozidlo přímo na našich webových stránkách, k čemuž vám postačí dva platné doklady totožnosti, řidičské oprávnění a finanční hotovost ve výši 5000 Kč, která figuruje jako vratná kauce. Následně vám vůz dle smluvní dohody přistavíme nebo připravíme k osobnímu odběru.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno