email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Napajedla

Každý den 400 kilometrů bez jediného poplatku a možnost vyjetí za hranice našeho státu. Pravidelné servisní prohlídky a zkušení mechanici starající se o vámi pronajatý vůz bez ohledu na denní dobu či hodinu. Autopůjčovna Napajedla je za všech okolností připravena poskytnout pomocnou ruku, ať už máte jakékoliv požadavky. Po technické stránce předkládáme pouze takové vozy, u kterých můžeme poskytnout garanci perfektního stavu. Nebojíme se ani vašich výjezdů za hranice státu, které jsou v rámci pronájmu bezplatné, navíc získáte i profesionální non stop asistenční službu společně s pojištěním, které jsou platné v rámci celé Evropské unie.

Při dlouhodobém pronájmu výrazné snížení ceny a přistavení vozidla kdekoliv v České republice. Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Napajedlech ZDARMA.

Nabízíme ucelené služby v oblasti dlouhodobého i krátkodobého pronájmu užitkových a osobních vozů. S námi získáte jistotu prvotřídního stavu zapůjčeného vozidla, stačí si ho dostatečným předstihem objednat a připravit si občanský průkaz s platným řidičským oprávněním. Posledním krokem je pak složení vratné kauce v hodnotě 5 000 Kč a dohodnutí se na předání vozidla. V případě potřeby vám zajistíme bezpečnou úschovu vašeho vozidla po dobu celého pronájmu.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno