email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Lipník nad Bečvou

Moderní autopůjčovna poskytuje rychlou výpomoc při hledání vozidel k jednorázovému či dlouhodobému využívání. Užitková i osobní vozidla z našeho vozového parku se mohou pochlubit skvělým technickým stavem, na které se lze spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hlavní výhoda autopůjčovny spočívá v poskytování komplexních služeb, kde klient vozidlo pouze využívá a o vše ostatní se stará celý tým profesionálů. Na cesty s vámi navíc vyrazí non stop asistenční služba a pojištění platné v rámci celé Evropské unie.

Auto dokážeme přistavit kdekoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Lipníku nad Bečvou ZDARMA.

Dodávku nebo osobní vozidlo si jednoduše zarezervujete přes webové stránky. Následně stačí předložit dva platné doklady totožnosti, být držitelem řidičského oprávnění a složit vratnou kauci v hodnotě 5 000 Kč. Časově nenáročný sled formalit vám okamžitě otevírá cestu k využívání všech výhod naší autopůjčovny Lipník nad Bečvou i s komplexním servisním zázemím. Využijte naše vozy k jednorázové přepravě nebo k dlouhodobému využívání v rámci vlastního podnikání. Cestujte za hranice našeho státu a k tomu navíc získejte bezplatný denní nájezd v rozsahu 400 kilometrů. Kromě pravidelných servisních prohlídek získáte i non stop asistenční službu, pojištění a především jistotu, že máte k dispozici vozidlo v perfektním technickém stavu.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno