email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Lipník nad Bečvou

Moderní autopůjčovna poskytuje rychlou výpomoc při hledání vozidel k jednorázovému či dlouhodobému využívání. Užitková i osobní vozidla z našeho vozového parku se mohou pochlubit skvělým technickým stavem, na které se lze spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hlavní výhoda autopůjčovny spočívá v poskytování komplexních služeb, kde klient vozidlo pouze využívá a o vše ostatní se stará celý tým profesionálů. Na cesty s vámi navíc vyrazí non stop asistenční služba a pojištění platné v rámci celé Evropské unie.

Auto dokážeme přistavit kdekoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Lipníku nad Bečvou ZDARMA.

Dodávku nebo osobní vozidlo si jednoduše zarezervujete přes webové stránky. Následně stačí předložit dva platné doklady totožnosti, být držitelem řidičského oprávnění a složit vratnou kauci v hodnotě 5 000 Kč. Časově nenáročný sled formalit vám okamžitě otevírá cestu k využívání všech výhod naší autopůjčovny Lipník nad Bečvou i s komplexním servisním zázemím. Využijte naše vozy k jednorázové přepravě nebo k dlouhodobému využívání v rámci vlastního podnikání. Cestujte za hranice našeho státu a k tomu navíc získejte bezplatný denní nájezd v rozsahu 400 kilometrů. Kromě pravidelných servisních prohlídek získáte i non stop asistenční službu, pojištění a především jistotu, že máte k dispozici vozidlo v perfektním technickém stavu.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava