email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Kroměříž

Čistá, bezporuchová a pravidelně udržovaná vozidla, o která se nebudete muset starat a přes to vám kdykoliv poslouží k libovolnému účelu. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových i osobních vozidel za výhodnou cenu. Nepřidělávejte si zbytečné starosti s provozem a servisem, když se o všechny formality a údržbu postará naše autopůjčovna Kroměříž. Nabízíme výhradně prověřená vozidla v naprosto perfektním technickém stavu. Při dlouhodobém pronájmu libovolného vozidla z nabídky sjednáváme výhodnější individuálně nastavenou cenu.

Vybrané vozidlo jsme schopni přistavit kamkoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Kroměříži ZDARMA.

K pronájmu vozidla předkládáme v rámci komfortní nabídky další rozšiřující služby. Kromě pravidelného servisu vás čeká kvalitní sjednané pojištění a aktivní non stop asistenční služba, která je platná po celé Evropské unii. Vozidla rozhodně nejsou limitována hranicemi našeho státu a bez jakéhokoliv poplatku s nimi lze vyrazit i do zahraničí. Každý den získáte bezplatný nájezd 400 kilometrů a jistotu, že se o vás v případě jakýchkoliv komplikací postaráme. Objednejte si na našich stránkách vozidlo a ověřte si jeho dostupnost. Stačí vám platné doklady, řidičské oprávnění a vratná kauce 5 000 Kč - nic jiného vás od zapůjčení vozidla nedělí.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava