email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Kroměříž

Čistá, bezporuchová a pravidelně udržovaná vozidla, o která se nebudete muset starat a přes to vám kdykoliv poslouží k libovolnému účelu. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových i osobních vozidel za výhodnou cenu. Nepřidělávejte si zbytečné starosti s provozem a servisem, když se o všechny formality a údržbu postará naše autopůjčovna Kroměříž. Nabízíme výhradně prověřená vozidla v naprosto perfektním technickém stavu. Při dlouhodobém pronájmu libovolného vozidla z nabídky sjednáváme výhodnější individuálně nastavenou cenu.

Vybrané vozidlo jsme schopni přistavit kamkoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Kroměříži ZDARMA.

K pronájmu vozidla předkládáme v rámci komfortní nabídky další rozšiřující služby. Kromě pravidelného servisu vás čeká kvalitní sjednané pojištění a aktivní non stop asistenční služba, která je platná po celé Evropské unii. Vozidla rozhodně nejsou limitována hranicemi našeho státu a bez jakéhokoliv poplatku s nimi lze vyrazit i do zahraničí. Každý den získáte bezplatný nájezd 400 kilometrů a jistotu, že se o vás v případě jakýchkoliv komplikací postaráme. Objednejte si na našich stránkách vozidlo a ověřte si jeho dostupnost. Stačí vám platné doklady, řidičské oprávnění a vratná kauce 5 000 Kč - nic jiného vás od zapůjčení vozidla nedělí.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno