email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Hulín

Nákup nového užitkového vozu pro podnikatelské účely je spjatý s časově náročnými úkony. Využijte služeb naší autopůjčovny v Hulíně a nechte si při dlouhodobém pronájmu přistavit vámi vybraný vůz na přesnou adresu po celé České republice. Nebudete se muset starat o nic jiného, než o řízení a čepování pohonných hmot. Veškeré servisní úkony, prohlídky a případné nesrovnalosti vyřídíme za vás. Na všechny vozy poskytujeme garanci bezporuchovosti, což je v případě podnikání důležité měřítko serióznosti. Samozřejmě se nebráníme ani krátkodobému pronájmu s využitím vozidla pro libovolné účely.

Nechte s přistavit vůz kdekoliv v České republice do 24 hodin Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Hulíně ZDARMA.

Autopůjčovna Hulín nabízí rychle sjednaný pronájem vozidla s denním nájezdem 400 kilometrů bez jakéhokoliv poplatku. Vozidla z naší autopůjčovny Hulín jsou navíc vybavena platným pojištěním v rámci celé Evropské unie a mimo jiné se při výjezdech i za hranice našeho státu lze obrátit na non stop asistenční službu. Nestarejte se o nic jiného, než o bezpečnou jízdu, na vše ostatní zde máte nás.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno