email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Hulín

Nákup nového užitkového vozu pro podnikatelské účely je spjatý s časově náročnými úkony. Využijte služeb naší autopůjčovny v Hulíně a nechte si při dlouhodobém pronájmu přistavit vámi vybraný vůz na přesnou adresu po celé České republice. Nebudete se muset starat o nic jiného, než o řízení a čepování pohonných hmot. Veškeré servisní úkony, prohlídky a případné nesrovnalosti vyřídíme za vás. Na všechny vozy poskytujeme garanci bezporuchovosti, což je v případě podnikání důležité měřítko serióznosti. Samozřejmě se nebráníme ani krátkodobému pronájmu s využitím vozidla pro libovolné účely.

Nechte s přistavit vůz kdekoliv v České republice do 24 hodin Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Hulíně ZDARMA.

Autopůjčovna Hulín nabízí rychle sjednaný pronájem vozidla s denním nájezdem 400 kilometrů bez jakéhokoliv poplatku. Vozidla z naší autopůjčovny Hulín jsou navíc vybavena platným pojištěním v rámci celé Evropské unie a mimo jiné se při výjezdech i za hranice našeho státu lze obrátit na non stop asistenční službu. Nestarejte se o nic jiného, než o bezpečnou jízdu, na vše ostatní zde máte nás.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava