email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Hranice

Nákup ojetého vozidla je z pohledu naší služby v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu užitkových a osobních automobilů kontraproduktivním krokem. Proč si s nákupem vozidla přidělávat starosti, když se naše autopůjčovna Hranice postará o vše za vás? Máme vlastní servisní prohlídky, zkušené mechaniky i další doplňkové služby, které napomáhají našim klientům při zdolání svých cest. Naše vozy se mohou pochlubit naprosto perfektním technickým stavem, čímž získáte jistotu, že své úkoly vždy splníte.

Při dlouhodobém pronájmu snížená cena a možnost přistavení vozidla kdekoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Hranicích ZDARMA.

Své vozy poskytujeme k rychlým jednorázovým operacím i k dlouhodobému pronájmu pro firemní účely. Stačí vám pouze dva platné doklady totožnosti, vratná kauce ve výši 5000 Kč a včasná rezervace vybraného typu vozidla. Nemyslete na nic jiného, než na své plány a cestujte bez jediného poplatku i za hranice našeho státu. K tomu vám přidáme denní nájezd 400 kilometrů a non stop asistenční službu platnou v rámci celé Evropské unie společně s kvalitním pojištěním.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno