email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Bystřice pod Hostýnem

Užitkové vozy a osobní automobily určené ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu se pod zastřešením naší autopůjčovny mohou pochlubit bezporuchovým stavem. O perfektní technický stav našeho vozového parku se stará profesionální tým mechaniků a pečlivě nastavená servisní strategie. Věnujte se pouze řízení a veškeré starosti přenechejte naší autopůjčovně. Poskytujeme nejrychlejší cestu k prvotřídním vozům nejrůznějších velikostí. K přímému využití našich služeb si připravte dva doklady totožnosti a po složení vratné kauce ve výši 5 000 Kč si vybraný vůz okamžitě odvážíte.

Sjednejte si dlouhodobý pronájem a vůz vám přivezeme kamkoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Bystřici pod Hostýnem ZDARMA.

V rámci poskytovaných služeb nabízíme pro každodenní přepravu 400 bezplatných kilometrů. V případě potřeby lze opustit i hranice našeho státu a pronájem vozidla využívat v zahraniční oblasti bez jediného příplatku. Pro jistotu vás vybavíme moderním navigačním systémem a non stop asistenční službou, která vám pomůže v jakékoliv nepříjemné situaci. S námi máte jistotu, že na svých cestách nezůstanete sami. Nemusíte se starat ani o pojištění nebo úschovu svého vozidla v průběhu pronájmu. O vše se postaráme za vás, stejně tak, jako o funkčnost a bezporuchovost vozidla pravidelnými servisními prohlídkami.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava