email

Napište nám

info@autopujcovna-prerov.cz

Autopůjčovna Bystřice pod Hostýnem

Užitkové vozy a osobní automobily určené ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu se pod zastřešením naší autopůjčovny mohou pochlubit bezporuchovým stavem. O perfektní technický stav našeho vozového parku se stará profesionální tým mechaniků a pečlivě nastavená servisní strategie. Věnujte se pouze řízení a veškeré starosti přenechejte naší autopůjčovně. Poskytujeme nejrychlejší cestu k prvotřídním vozům nejrůznějších velikostí. K přímému využití našich služeb si připravte dva doklady totožnosti a po složení vratné kauce ve výši 5 000 Kč si vybraný vůz okamžitě odvážíte.

Sjednejte si dlouhodobý pronájem a vůz vám přivezeme kamkoliv v České republice Při půjčení vozidla na více jak 8 dní přistavení v Bystřici pod Hostýnem ZDARMA.

V rámci poskytovaných služeb nabízíme pro každodenní přepravu 400 bezplatných kilometrů. V případě potřeby lze opustit i hranice našeho státu a pronájem vozidla využívat v zahraniční oblasti bez jediného příplatku. Pro jistotu vás vybavíme moderním navigačním systémem a non stop asistenční službou, která vám pomůže v jakékoliv nepříjemné situaci. S námi máte jistotu, že na svých cestách nezůstanete sami. Nemusíte se starat ani o pojištění nebo úschovu svého vozidla v průběhu pronájmu. O vše se postaráme za vás, stejně tak, jako o funkčnost a bezporuchovost vozidla pravidelnými servisními prohlídkami.

Auto vám přistavíme kdekoliv po ČESKÉ REPUBLICE

vozy k zapůjčení

Proč zvolit nás

 • done

  Denní nájezd až 450km

 • done

  Dalniční známka na úcemí ČR

 • done

  Možnost přistavení do

 • done

  Čisté a zachovalé vozidla

 • done

  Pojištění v celé EU

 • done

  Výjezd do zahraničí bez příplatku


Přistavění do měst: Zlín Hulín Otrokovice Bystřice pod Hostýnem Hranice Kroměříž Lipník nad Bečvou Napajedla Nový Jičín Olomouc Prostějov Valašské Meziříčí Vyškov Půjčovna karavanů Ostrava Půjčovna dodávek Ostrava Půjčovna dodávek Pardubice Půjčovna dodávek Brno vchodové dveře webové stránky Tvorba stránek Brno